Need for Speed (2015)

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Hundikutsu » 10 Nov 2015, 12:17

Plaanisin ka selle NFS soetada (lootsin Need for Speed: Underground'i mantlipärijat siit), aga nüüd sinu ülevaateid ja videosi vaadates tundub, et pole päris see, mida lootsin. Jääb mulje, et tuningu valikud on kõvasti kesisemad a la tulede värvi, tahhomeeti disaini/värvini asi selles NFS ver. ei küündi.

Undergroundi aeg on nii eredalt veel meeles, et mingit säästuvärki ei soovi, vähemalt mitte enne hinnasula :)

Ei tea, kas seal Honda Civic on sees, aga sellest tahaks full tuning videot, hea riisipõletaja :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 10 Nov 2015, 13:42

Hundikutsu kirjutas:Plaanisin ka selle NFS soetada (lootsin Need for Speed: Underground'i mantlipärijat siit), aga nüüd sinu ülevaateid ja videosi vaadates tundub, et pole päris see, mida lootsin. Jääb mulje, et tuningu valikud on kõvasti kesisemad a la tulede värvi, tahhomeeti disaini/värvini asi selles NFS ver. ei küündi.

Undergroundi aeg on nii eredalt veel meeles, et mingit säästuvärki ei soovi, vähemalt mitte enne hinnasula :)

Ei tea, kas seal Honda Civic on sees, aga sellest tahaks full tuning videot, hea riisipõletaja :D



Seda vana head NFS-i hõngu küljes ei ole jah kahjuks. ise lootsin ka midagi enamat. Story veel pooleli aga kui läbi mängin siis räägin ka mängust pikemalt siin.
See vana Tiivik on täitsa olemas. Pole seda veel tuuninud. Timukas raudslt on, ta ju japsifänn :D MUl hetkel 2 autot garages. Subaru BRZ ja Nissan 180sx. Mõnus driftida nissaniga
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 10 Nov 2015, 16:01

konka kirjutas:
Hundikutsu kirjutas:Plaanisin ka selle NFS soetada (lootsin Need for Speed: Underground'i mantlipärijat siit), aga nüüd sinu ülevaateid ja videosi vaadates tundub, et pole päris see, mida lootsin. Jääb mulje, et tuningu valikud on kõvasti kesisemad a la tulede värvi, tahhomeeti disaini/värvini asi selles NFS ver. ei küündi.

Undergroundi aeg on nii eredalt veel meeles, et mingit säästuvärki ei soovi, vähemalt mitte enne hinnasula :)

Ei tea, kas seal Honda Civic on sees, aga sellest tahaks full tuning videot, hea riisipõletaja :D



Seda vana head NFS-i hõngu küljes ei ole jah kahjuks. ise lootsin ka midagi enamat. Story veel pooleli aga kui läbi mängin siis räägin ka mängust pikemalt siin.
See vana Tiivik on täitsa olemas. Pole seda veel tuuninud. Timukas raudslt on, ta ju japsifänn :D MUl hetkel 2 autot garages. Subaru BRZ ja Nissan 180sx. Mõnus driftida nissaniga

Esimese Undergroundi võimaluse olemas kõik :) mõtlesin seda, see mu lemmik NFS nagu.
Civicut pole üldse proovinud ja hetkel garaasis: Supra, GT-R R35, MX-5 ND ja Fairlady 240ZG.
Hektle tegelen MX-5 performance ülesehitamisega ja vaatab, mis auto endale 5-ndaks ostab :)

Mulle igatahes väga nauditav mäng, oleks vaid võimalik kellega siit ka koos sõita, oleks veel parem. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 10 Nov 2015, 20:02

Räägin vahepeal veel mängust, et toon mõned miinused välja mis minule ei meeldi.
1.Liiklust pole ollagi võrreldes eelmiste NFS-idega kus alati igas kurvis oli mingi kari tonte ees ja sirgetel pidi ikka vaeva nägema et kuidagi autode vahelt slaalomit lasta.
2.Mentidega sama asi. Kohtab neid vendi nagu kuuvarjutust.
3.Teised mängijad keeravad sõidu persse
4. Garaaž on väike
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 16 Nov 2015, 23:08

Minu garaaž on siis nüüd valmis, erinevalt GT6 omast, kus osta autosid, kui palju soovid.
1. Toyota Supra
2. Mazda MX-5 ND
3. Nissan Fairlady 240ZG
4. Nissan GT-R Premium
5. Acura RSX
Igast autost ja selle Wrappidest teinud ka 360 kraadi video oma Youtube kontole.

Mängu nüüd jälle rohkem mängitud ja olen üllatunud, et Buge vähe NFS mängu kohta. Leidnud olen ainult hetkel:
1. Heli bug, lihtsalt läheb valjemaks vahel
2. Mõned seinad võtavad kahtlaselt hästi kinni auto
3. Nissan GT-R küljepeeglitele vinüülid lähevad kahtlaselt ikka veel, koguaeg nii olnud NFS seeria vältel.
Kvaliteeti osas kurta ei saa erinevalt viimastest NFS mängudest selles aasta kümnendis.

Mentide üle kurdaks ainult kiirteedel ja mägedes. Ühes linnaosas neid nii, et tapab. Sai isegi nii palju rahvast sappa, et frame rate kannatas. :D Arvuliselt siis mingi 8-10 ikka.
Akvaarium mainis ka liiklust, mida ma enne pole, ütleks, et seda on ja kui on, siis ikka ette suudavad ikka tulla segama. :) Mängijad sõitudes lisavad natuke reaalsust juurde mängule, minu arust. Et linn ei muutu tühjemaks, kui tuleb mingi sõit.

EDIT: Acura müüsin maha ja ostsin Mitsu Evo 9 asemele ja tuleb tõdeda, et raha andis täistuunitud Acura kenasti tagasi, et ainult Evol jäi puudu rahast turbo ostmiseks. Hästi lahendatud, tubli Ghost.

Ja tuleb ka update:
- Neoonid (pole kindel, kas kohe sellega, mis nüüd tuleb)
- AI parandus
- Vinüülide peegeldamine ühelt küljelt teisele
- Morohoshi-san Lambo ja Ken Blocki Hoonigan tulevad mängu läbinutele garaaži
- Level 60
- 30 uut vinüüli

http://www.needforspeed.com/en_GB/news/future-plans
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Hundikutsu » 17 Nov 2015, 11:11

Kui neid updatesi nii edasi tilgub, siis saab kevadeks vast päris soodsa hinna ja täisväärtusliku mängu omanikuks :) Hea, et kohe rabama ei hakanud, isiklikult poleks viitsinud ilmselt juba läbimängitud mängu uuesti koos uuenduste/lisavidinatega taas läbima hakata. Ootan ilmselt enamus parandusi ja uuendusi ära ning siis hinnalipiku järgi otsustan, millal tasub soetada :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 17 Nov 2015, 16:25

Hundikutsu kirjutas:Kui neid updatesi nii edasi tilgub, siis saab kevadeks vast päris soodsa hinna ja täisväärtusliku mängu omanikuks :) Hea, et kohe rabama ei hakanud, isiklikult poleks viitsinud ilmselt juba läbimängitud mängu uuesti koos uuenduste/lisavidinatega taas läbima hakata. Ootan ilmselt enamus parandusi ja uuendusi ära ning siis hinnalipiku järgi otsustan, millal tasub soetada :)

Ma just eelistan vastupidi, siis uuenduse lisavad põhjuse mängu juurde tagasi tulla ja siis tegelikult veedab ühe mänguga rohkem aega kokku = säästab raha, mida teiste mängude peale kulutaks :D
Mul töötab nii

Karikaid peaks ka juurde tulema, et saab ka nendega mässata jälle, kuigi hetkel 100% ja platinum käes
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 24 Nov 2015, 22:53

Hundu siin varem vist mainis et tahab tuuning videot ja no ma ühe kähku tegin, kuna igav oli. Motot kahjuks ei hakkanud näppima sest polnud piisavalt vahendeid et põhja tuunida.

https://www.youtube.com/watch?v=nhN2XCbABbQ&feature=youtu.be
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 24 Nov 2015, 23:18

Homme peaks tulema ka update mängule, detailsem info inglise keeles:
http://www.needforspeed.com/en_GB/news/uth02
Värvimise osa saab olema palju mugavam ja täpsem, et see video aegub suht. :D

Nippe ka koos videoga:

1. Kuidas toonida klaase igat värvi, lihtsalt tõmba üks vinyl üle klaasi ja tee, mis värvi soovid :)
2. Vaese mehe süsinikkiust kapoti saab ka teha autodele, millel originaalis pole.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 25 Nov 2015, 1:35

Miks sinul musa võib taga mängida ja mul mitte?
Aga jah selle wrap editoriga saab igast asju teha ja sinna see põhiline ajakulu lähebki.
Endal sai ka eile lõpuks story läbi mängitud, mõned karikad veel teha ja siis platt käes. Väga igav story oli. Suht mõtetud vaheklipid ning see pidev helistamine kogu aeg ja lõpp oleks ka võinud parem olla. Mitte sittagi ei saanud aru mille poole ma püüdlema pean. Most wantedis(2005) oli story väga põnev ja oli vähemalt aru saada mis teema on ning mille poole püüelda. Selles NFS-is ei saanud pärast story läbimängimist isegi autosid lahti. Ja nüüd et saaks ikka kõik autod ära proovitud ja tuunitud peab kogu aeg pappi juurde teenima.
Nurka veel mängu ei viska, sest tuunida mulle meeldib. Veidike pettunud olen küll selles mängus.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 25 Nov 2015, 12:16

Noh, ma sain storys aru küll. :D Sa pead end tõestama 5 oma ala legendile ja saama nende austuse. Spike oli see kes sind värbas ja teised tegelased aitavad sind üles treenida ja feimi koguda. Natuke teistmoodi lugu, kui enne NFSides olnud. Manu oli mõnus inimene :D Spike meenutas mulle mu õde.

Muusikaga videotes see lugu, et kui ma tahaksin raha teenida videotega, siis tuleb eemaldada. Selle video pealt teenitud raha läheb siis praegu sellele, kes esitas autoriõiguste kohta kaebuse mu sellele videole. Muusikat võib hoida aga raha ei teeni, nii ma sain vähemalt aru.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 28 Nov 2015, 3:03

Mental Unblock trophy:
https://www.youtube.com/watch?v=n1NkDBGqGGs

Selle pasaga ikka andis võimelda. Õudne aparaat on see Kenil. Läks tükk aega kui tehtud sai. Tõmbab ilusti külje ette ja kui vastu keerad siis tõmbas kohe seina. Lasid gaasi maha ja rattad libisemise suunas aga asjandus ikka nagu jää peal uisutas vastu piiret. Eriti jebla oli seal linnavahel neid järske haake teha ühele ja teisele pooleTahtis kõvasti harjumist see auto. Morohosi Lambo on küll äge oma vilkuvate ledidega, aga jube uimane pill.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Nikson » 28 Nov 2015, 10:27

Muide kes pole märganud, siis stores praegu soodukas.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Nov 2015, 14:12

Korravalvajad vajaksid ka uuendust, natuke bugine värk nendega. :D


Mental Unblocki sain ma 3.korraga kui juba kohtuseadus vahele tuli. :)
Auto tõesti midagi muud sõitmiseks kui teised masinad. Omamoodi
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 28 Nov 2015, 18:30

Jagan teiega oma tuuninguid, ehk meeldivad.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 01 Dets 2015, 0:35

Mõnusalt puhtad. Värvieelistus ka näha, et langenud puhastamata akvaariumi reholine ja roosa. Roosat eelistan isegi. :D
Peaks vaatama, palju ma tuuninguid ka teinud. Igapäev midagi üritan kokku panna ja vb toob ka pilte siia nendest.

EDIT:
Minu praegu endale kättesaadavad tuuningud siin:
https://www.flickr.com/photos/132097903 ... 9465651604

EDIT2:
Peab mainima, et alati kui mängu lähen ja seal teen oma daily challengeid, alati midagi huvitavat juhtub :D Tänagi juhtus midagi uut.Selles mõttes on see hea mäng ja nagu aru saanud, siis nendele, kes ootasid järgmist undergroundi sellest, need on pettunud. Ja siis need, kes tahtsid visuaalse tuuningu võimalusi lõpuks, need on rahul. Mina soovisin visuaalset tuuningut NFSi tagasi ja sain selle. Olgugi, et piiratud aga kuidas eelmiste mängudega oli? :D polnud üldse võimalik.
Pärast mängu lugu läbitegemist olev mäng ka õnneks areneb, et oleks natukenegi põnevam. Kahju, et pole saanud kellegagi eestlastest koos sõita seal. Akvaariumiga peaaegu aga täna leidsin vea, miks. :)

Video tänasest juhtumist:
Spoiler: näita
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Hundikutsu » 03 Dets 2015, 13:10

Vaatasin ja lugesin siinset teemaaretust ning see tundub huvitavam, kui mäng ise. Vana RPG mängurina ma auto mängust storyt ei otsi, pigem keskendugu autotele ja muule, mis sellist tüüpi mängud huvitavaks teeks. Kevadeks saavad vast mängu pisived ka ilmselt kõrvaldatud, millele järgneb ilmselt järgmise NFS ootuses serverite pistikust väljatõmbamine. Tuuning videosi on täitsa mõnus siin vaadata :good:

Pikemalt ei viitsi kirjutada mängust, mida ise pole mänginud, kuidagi imelik tunduks :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 04 Dets 2015, 16:33

Jäi täna silma Hundu vana kommentaar ja lugesin et tahab hoopiski civivust videot ma loll tegin mazdast vidjo, aga Hundu meeleheaks tegin siis tiivikust ka vidjo ja koos jutuga :D, jutt pole midagi erilist, lihtsalt katsetasin kuidas hääl peale jääb. olge siiis viisakad ja ärge hakage narrima :)

https://www.youtube.com/watch?v=PaMXKZuddXE
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 04 Dets 2015, 17:42

Nii vähe raha saad autode eest? :D Mul Supra mingi üle 300 000 väärt :)
Ja ise ka alles muretsesin Civicu, huvitav, et sel ühtegi padikitti pole. Civic mul muide kõige parema kiirendusega auto ka, et hull püss.

Kommentaarid muide head, vürtsitavad videot. :good:
Eriti kui midagi valesti läks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 04 Dets 2015, 18:21

NFSTimukas kirjutas:Nii vähe raha saad autode eest? :D Mul Supra mingi üle 300 000 väärt :)
Ja ise ka alles muretsesin Civicu, huvitav, et sel ühtegi padikitti pole. Civic mul muide kõige parema kiirendusega auto ka, et hull püss.

Kommentaarid muide head, vürtsitavad videot. :good:
Eriti kui midagi valesti läks.



Ilmselt sellepärast et Subarul oli ainult visuaalne tuuning ja mootor oli stock ja nissan ei olnud ka vist päris põhja lükatud.
Vähe veider jah et pole osadel padikitti ja siiamaani ma pole veel tulesid ka saanud näppida. Kui saabki autol stangesid vahetada siis on ka ainult mõned, halvimal juhul 1 ning sellest splitteri teemast ei saa aru. Vahetan küll seal erinevaid aga nagu ei näita et midagi muutuks ja vahepeal canarditega sama lugu .
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

EelmineJärgmine

Mine NFS seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE