Need for Speed (2015)

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 04 Dets 2015, 18:33

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Nii vähe raha saad autode eest? :D Mul Supra mingi üle 300 000 väärt :)
Ja ise ka alles muretsesin Civicu, huvitav, et sel ühtegi padikitti pole. Civic mul muide kõige parema kiirendusega auto ka, et hull püss.

Kommentaarid muide head, vürtsitavad videot. :good:
Eriti kui midagi valesti läks.



Ilmselt sellepärast et Subarul oli ainult visuaalne tuuning ja mootor oli stock ja nissan ei olnud ka vist päris põhja lükatud.
Vähe veider jah et pole osadel padikitti ja siiamaani ma pole veel tulesid ka saanud näppida. Kui saabki autol stangesid vahetada siis on ka ainult mõned, halvimal juhul 1 ning sellest splitteri teemast ei saa aru. Vahetan küll seal erinevaid aga nagu ei näita et midagi muutuks ja vahepeal canarditega sama lugu .

Osa jupi piirava teiste kasutust, iga jupp ei lähe kõigiga kokku ja seetõttu ei näita ka muutust. Supra mul ikka suht täistuunitud. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Hundikutsu » 05 Dets 2015, 11:53

konka kirjutas:Jäi täna silma Hundu vana kommentaar ja lugesin et tahab hoopiski civivust videot ma loll tegin mazdast vidjo, aga Hundu meeleheaks tegin siis tiivikust ka vidjo ja koos jutuga :D, jutt pole midagi erilist, lihtsalt katsetasin kuidas hääl peale jääb. olge siiis viisakad ja ärge hakage narrima :)

https://www.youtube.com/watch?v=PaMXKZuddXE


Viskasin end diivanile siruli, PS4 Yotube app käima ja NFS special edition video võis alata :good: :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 08 Dets 2015, 19:21

Update jälle tuleb :)
http://www.needforspeed.com/news/under-the-hood-3
Kindlasti suurim see, et uued jupid tulevad autodele, teatud autodele, 113tk:
Dodge Challenger SRT8
Ford Mustang 1965
Honda Civic Type-R
Lotus Exige S
Volkswagen Golf GTI

Vanade NFSide muusika lisatakse mängu ka juurde

Uued starter vinüüli paketid tulevad paljudele autodele vanade NFSide teemalised.
Palju uusi vinüüle ka millega mängida :) üle 200

Piduri kettad ja klotsid tulevad ja klotse saab värvida.
Ja palju muud. bug fixid jne

JA loomulikult Eddie Skyline mu lemmikust NFSist :) NFS Underground

Ja see pole veel kõik, hundule video ka sõitvast Civicust :D (ilma kommentaarideta küll aga VTEC nii paremini kuulda :) )
Spoiler: näita
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 09 Dets 2015, 1:36

LOL päris huvitav Maxima käula. Sul ametiauto või? :D
Vinylitega saab küll piiramatult tegeleda.

Ja selle updatega nad võiks siis selle bugi ka ära parandada et ma saaks ka 600 000 supra eest :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas SpcVnd » 09 Dets 2015, 11:57

NFSTimukas kirjutas: (ilma kommentaarideta küll aga VTEC nii paremini kuulda :) )

Pilt
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 09 Dets 2015, 18:42

konka kirjutas:LOL päris huvitav Maxima käula. Sul ametiauto või? :D
Vinylitega saab küll piiramatult tegeleda.

Ja selle updatega nad võiks siis selle bugi ka ära parandada et ma saaks ka 600 000 supra eest :D

Nägin maxima veokit mööda sõitmas ja tuli idee, et teeks NFSi samasuguse :D natuke omalt poolt lisasin ka muidugi :)
Bugi pole, sa lihtsalt pead absoluutselt kõik jupi ostma, mis saadaval.

Mul VTEC nii hull ka õnneks pole :D aga NFS Carbonit ma enam ei vaja :) Muusika olemas, rohkem pole vaja. Nostalgiline hetk oli üks sõit tõesti, pole niiiii ammu Carbonit mänginud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 11 Dets 2015, 3:08

Bugi pole, sa lihtsalt pead absoluutselt kõik jupi ostma, mis saadaval.


Nagu ma seda siis ei teinud. Kõik on elite jupid, mida ma veel pean siis peale toppima kui ei ole enam mitte midagi juurde panna??
Või mängib see vinylite asi ka rolli et mida rohkem ja kirjumaks oma käula teed siis seda unikaalsem ta on ja rohkem raha saad? Mina sellist Fast and furious stiilis maalingut ei fänna nagu sinu albumis need autod olid, mulle meeldib rohkem puhtam ja lihtsam viisakas kleepsutuuning
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 11 Dets 2015, 13:44

konka kirjutas:
Bugi pole, sa lihtsalt pead absoluutselt kõik jupi ostma, mis saadaval.


Nagu ma seda siis ei teinud. Kõik on elite jupid, mida ma veel pean siis peale toppima kui ei ole enam mitte midagi juurde panna??
Või mängib see vinylite asi ka rolli et mida rohkem ja kirjumaks oma käula teed siis seda unikaalsem ta on ja rohkem raha saad? Mina sellist Fast and furious stiilis maalingut ei fänna nagu sinu albumis need autod olid, mulle meeldib rohkem puhtam ja lihtsam viisakas kleepsutuuning

Igaühel oma maitse ja ma mõtlen ka halvemaid juppe, et Equip oleks all, mitte Buy. Kui olla menüüdes. Selles mõttes kõik jupid.
Mul paljud autod ka remake versioonid NFS World autodest. Puhas pole paha aga see ei nõua eriti vaeva, et teha head tulemust.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 11 Dets 2015, 20:39

NFSTimukas kirjutas:
konka kirjutas:
Bugi pole, sa lihtsalt pead absoluutselt kõik jupi ostma, mis saadaval.


Nagu ma seda siis ei teinud. Kõik on elite jupid, mida ma veel pean siis peale toppima kui ei ole enam mitte midagi juurde panna??
Või mängib see vinylite asi ka rolli et mida rohkem ja kirjumaks oma käula teed siis seda unikaalsem ta on ja rohkem raha saad? Mina sellist Fast and furious stiilis maalingut ei fänna nagu sinu albumis need autod olid, mulle meeldib rohkem puhtam ja lihtsam viisakas kleepsutuuning

Igaühel oma maitse ja ma mõtlen ka halvemaid juppe, et Equip oleks all, mitte Buy. Kui olla menüüdes. Selles mõttes kõik jupid.
Mul paljud autod ka remake versioonid NFS World autodest. Puhas pole paha aga see ei nõua eriti vaeva, et teha head tulemust.


Anna oma supra täpsed andmed või tee video kuidas sa selle supra üles ehitasid ning siis ma teen järgi ja siis on näha see asi on tõsi. Kõik jutud nii mootor kui kleepsud ja muu jura mis veel võimalik, ma tahan lihtsalt näha kuidas see võimalik on

Ja see kleepsude peegeldamise värk on ka ikka vigane. Numbrid paneb ikka valepidi teiselepoole ja osate vinylitega sama lugu. Ja kui panebki õiget pidi selle vinyli siis on teisel pool ikka kuidagi paigast ära ja tuunisin oma M3-e ja SS ja ukse peal oli ka vigane see asi, hakkas nagu topelt panema seda asja. Aga kui selliseid sõite juurde tuleb nagu see Eddie värk siis ja oma jamad saavad ära parandatud siis on väga hea. No ma ei saa aru miks lastakse mingeid poolikuid mänge välja, nagu ma lähen poodi ja ostan jope, aga ilma kapuutsita, siis 2 kuu pärast tulevad inimesed minu juurde ja õmblevad selle kapuutsi külge ja küsivad selle eest 89 euri ning 1 kuu pärast tulevad uuesti ja pakuvad et õmblevad mulle põuetasku kuhu viin panna 23 euri eest.Tra mis juhtus vanade aegade kui ma läksin poodi ja sain täismängu, nüüd mingi updatedet ja DLC pasad igas mängus
Viimati muutis konka, 11 Dets 2015, 20:57, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 11 Dets 2015, 20:56

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
konka kirjutas:Nagu ma seda siis ei teinud. Kõik on elite jupid, mida ma veel pean siis peale toppima kui ei ole enam mitte midagi juurde panna??
Või mängib see vinylite asi ka rolli et mida rohkem ja kirjumaks oma käula teed siis seda unikaalsem ta on ja rohkem raha saad? Mina sellist Fast and furious stiilis maalingut ei fänna nagu sinu albumis need autod olid, mulle meeldib rohkem puhtam ja lihtsam viisakas kleepsutuuning

Igaühel oma maitse ja ma mõtlen ka halvemaid juppe, et Equip oleks all, mitte Buy. Kui olla menüüdes. Selles mõttes kõik jupid.
Mul paljud autod ka remake versioonid NFS World autodest. Puhas pole paha aga see ei nõua eriti vaeva, et teha head tulemust.


Anna oma supra täpsed andmed või tee video kuidas sa selle supra üles ehitasid ning siis ma teen järgi ja siis on näha see asi on tõsi. Kõik jutud nii mootor kui kleepsud ja muu jura mis veel võimalik, ma tahan lihtsalt näha kuidas see võimalik on

Ja see kleepsude peegeldamise värk on ka ikka vigane. Numbrid paneb ikka valepidi teiselepoole ja osate vinylitega sama lugu. Tra mis juhtus vanade aegade kui ma läksin poodi ja sain täismängu, nüüd mingi updatedet ja DLC pasad igas mängus

Ajad on muutunud ja eks ma proovin teha video. Ma oma Suprat lahti ka lammutama ei hakka päris aga loodan, et video annab sõnumi edasi, kuidas. See peegeldamine minuarust koguaeg selline olnud, et teisel küljel peab ümber pöörama, pole just väga raske töö.

Siin siis video, loodan, et annab idee kätte, kuidas:

Visuaalse poole pealt kõike ei saa näidata kuna bodykit piirab. Vinüülid maksumust juurde ei tooda.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Dets 2015, 2:13

Tundub, et seda imemängu väga ei osteta. PS Stores on hind langenud juba 39,95 euroni (Deluxe edition 44,95€).
Keegi selgistaks, mis on tavalise ja deluxe vahe?
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 12 Dets 2015, 2:48

Est_RuLx kirjutas:Tundub, et seda imemängu väga ei osteta. PS Stores on hind langenud juba 39,95 euroni (Deluxe edition 44,95€).
Keegi selgistaks, mis on tavalise ja deluxe vahe?

2005 aasta NFS ikoon Bemm
-10% mängus kõik soodsam
Iga sisselogimise ees põhimõtteliselt tasuta 3000 mänguraha
VIP staatus, vb tuleb midagi tulevikus seetõttu juurde, ei tea
Paar eksklusiiv vinüül

Ega ta väga imemäng pole aga NFS on tagasi seal, kus ta peab olema. Kui ta on ime siis kvaliteedi poolest.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 12 Dets 2015, 7:05

Ahah ma pean nagu KÕIK jupid ostma mitte kõige parema, nüüd ma jagan biiti. Ma ei saa aru miks ma pean nussima ja raha nii palju kulutama et mingi 600 000 auto eest saada, see raha teenimine on ka paras ****.
Ja üleüldse selle garaaži nad võiks ka suuremaks teha, tra ma ei viitsi iga päev 100 000 teenida mingite 8000 sõitude eest ja siis autosid osta need üles tunnnida ning siis maha müüa oma iludus et saaks midagi uut tuunida. Mingu persse EA
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 12 Dets 2015, 15:03

konka kirjutas:Ahah ma pean nagu KÕIK jupid ostma mitte kõige parema, nüüd ma jagan biiti. Ma ei saa aru miks ma pean nussima ja raha nii palju kulutama et mingi 600 000 auto eest saada, see raha teenimine on ka paras ****.
Ja üleüldse selle garaaži nad võiks ka suuremaks teha, tra ma ei viitsi iga päev 100 000 teenida mingite 8000 sõitude eest ja siis autosid osta need üles tunnnida ning siis maha müüa oma iludus et saaks midagi uut tuunida. Mingu persse EA

Ma ka nagu vahetan autosid pidevalt ja mul nagu videost näha, raha meeletult. Igapäevased challengeid teen ja paar sõitu. Koos raha teha oleks loomulikult parem :) rõhudes sellele, et tahaks siiski teiste eestlastega ka mängida koos.

Mul teise autod maksavad üle 100 000 kõik natuke. Supra on lihtsalt mu garaaži kunn ja saanud kõik jupid endale, mis ma võitnud ja siis ükspäev mõtlesin ise manuaalselt osta, mida veel polnud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Nikson » 12 Dets 2015, 16:19

Küsin lihtsalt, et palju nende kõikide juppide peale ostmine kokku maksab, et seda auto väärtust müües üles saada? :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 12 Dets 2015, 16:38

Nikson kirjutas:Küsin lihtsalt, et palju nende kõikide juppide peale ostmine kokku maksab, et seda auto väärtust müües üles saada? :D



Ilmselgelt peab auto alla miljoni panema et pärast maha müües oma närused paarsada tonni kätte saada.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 12 Dets 2015, 17:53

konka kirjutas:
Nikson kirjutas:Küsin lihtsalt, et palju nende kõikide juppide peale ostmine kokku maksab, et seda auto väärtust müües üles saada? :D



Ilmselgelt peab auto alla miljoni panema et pärast maha müües oma närused paarsada tonni kätte saada.

Ma võin järgi uurida :) mul nkn palju raha ja sellega midagi teha pole. Teen siis kohe video ka :)

EDIT:

Ja nüüd saan aru, et mind kuulda pole :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Dets 2015, 20:40

Mis moodi sa neid videosid salvestad? Kas PS4 salvestab mängust videosid?
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas powwa25 » 12 Dets 2015, 21:43

Est_RuLx kirjutas:Mis moodi sa neid videosid salvestad? Kas PS4 salvestab mängust videosid?

PS4 salvestab viimase 15 minutit.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Dets 2015, 22:17

powwa25 kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Mis moodi sa neid videosid salvestad? Kas PS4 salvestab mängust videosid?

PS4 salvestab viimase 15 minutit.


Aga kuidas ta siis 67 minutilise video tegi?
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

EelmineJärgmine

Mine NFS seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE