4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Apr 2016, 3:33

Pilt
Vaheldust tavalistele ringradadele, seekord kasutame illegaalselt vägagi kasutatud teed Hispaanias. Kuna tegemist on mäkketõusuga, ei pea kartma, et autod liiga lahjaks jäävad, sõuavad üles küll. Üks väga järks mägi on aga see tõus on seda väärt, uskuge mind. :) Ja seda ka, et aeglasemate autodega seda palju mõnusam sõita kui kiiretega, proovisin ära (Honda NSX).

Start - kell 22.15
Võistlusruum - Võimalik ühineda open lobby kui ka Eesti Gran Turismo Kommuuni club lobby alt
Kestvus - 40 minutit kestvussõit
Vihm? - Ei tule ega ei saa ka
Aga öö? - Ei juhtu, loojangust edasi päike ei kisu
Rehvid - Sport Soft (SS)
Võistluskaal - Leida peateemast viewtopic.php?f=156&t=1017

Lisainfo:
Raja teema - Andalucia
Raja täpsus - Pole teada
Vihma valis (seekord mitte) - https://www.random.org/

NB! Kuigi testisin 3 väga erinevat autot, lasen ka teil testida, et rada ikka sõidetav ja seetõttu üritan teha ruumi 2 tundi enne algust. Ei välista, et ei tule erakorralisi muudatusi.
Viimati muutis StenNansten, 15 Juun 2016, 18:54, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Apr 2016, 21:29

ERANDSÕIT: max 70hp ja - 20kg
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Apr 2016, 23:20

tänud Janek, et mäest üles aitasid :D
viimasel ringil olid esirehvid 7 7 ja seal kõige karmima mäe peal 1. käiguga hakkas tühja laskma ja punaseks. Poleks Janekit olnud, siis ma sealt üles poleks läinud - kutt tuli tagant, ilmselt nägi rehvisuitsu ja trügis mu üles mäest :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2016, 0:00

Tänane rada oli siis keeruline vanema generatsiooni Kei-Autodele, mida ma arvestada ei osanud. Seetõttu ka sõidu alguses lahkunud Wirx on tabelis esindatud ja saab oma kaalukaotuse. Vähemalt nüüd teab, et vanemaid masinaid tuleb mäkke tõusul testida eriti, kui tuleb ette veel midagi sellist järsku.

Wirxi masinast rääkides, 70hp oli liiga palju talle ja 63hp oleks väga paras olnud. :) Tõsi, 63hp Subaru võttis mäest oluliselt paremini üles kui 70hp Subaru, janekuga peale sõitu testisime.

Veel fakte, et eelmise neljapäeva Bemm sea mäge ei ületa. :D Hakkab rehvi põletama enne tippu.

1.NFSTimukas - Daihatsu - 40:52.269
2.olly1-1 - Suzuki - +15.923
3.Nikson - Daihatsu - +58.409
4.RAIX4958 - Suzuki - +1:00.881
5.janek166 - Subda - +1:33.974
6.SpcVnd - Honda A- +1:34.619
7.Linnuke - Honda M - +2:01.022
8.Soulbleed666 - Honda M - +8:35.678
9.lees009 - Honda A - 1 ring
10.Wirx - Subda - palju ringe

Kiireim ring: 8:00.892 - NFSTimukas

Kaebusei saab sisi esitada kuni 29.aprilli kella 00.00-ni.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas soulbleed » 28 Apr 2016, 21:07

See vimane sõit nyyd polnud kyll väga tõsise sarja sõidu moodi ,pigem neljapäeva sõit. Kui ikka mõni mees saab ringilt 30+ sek kaotust ja mõni ei saa mäestki yles ,siis minu arust ei tohiks selline testimata etapp kirja minna . Aga see lihtsalt minu arvamus asjast.
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2016, 21:30

soulbleed kirjutas:See vimane sõit nyyd polnud kyll väga tõsise sarja sõidu moodi ,pigem neljapäeva sõit. Kui ikka mõni mees saab ringilt 30+ sek kaotust ja mõni ei saa mäestki yles ,siis minu arust ei tohiks selline testimata etapp kirja minna . Aga see lihtsalt minu arvamus asjast.

Ma võin korraldada hääletuse selle etapi puhul, et kui poole osalejad tahavad, et etapp arvesse ei läheks, siis ei lähe.
Ma ise jään korraldajana erapooletuks selle asja suhtes. Aega annan nädala lõpuni ilmutada inimestel enda häältest.

Kuigi kuigi suuri kaotusi on olnud ennegi, kui olly masin üle siin ohtralt oli.

Hääletame, kas tahate, et etapp läheb arvesse või ei.
5 häält = ei lähe
hääletus lõpeb 02.mai kell 00.00
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas wirxikas » 29 Apr 2016, 14:27

NFSTimukas kirjutas:
soulbleed kirjutas:See vimane sõit nyyd polnud kyll väga tõsise sarja sõidu moodi ,pigem neljapäeva sõit. Kui ikka mõni mees saab ringilt 30+ sek kaotust ja mõni ei saa mäestki yles ,siis minu arust ei tohiks selline testimata etapp kirja minna . Aga see lihtsalt minu arvamus asjast.

Ma võin korraldada hääletuse selle etapi puhul, et kui poole osalejad tahavad, et etapp arvesse ei läheks, siis ei lähe.
Ma ise jään korraldajana erapooletuks selle asja suhtes. Aega annan nädala lõpuni ilmutada inimestel enda häältest.

Kuigi kuigi suuri kaotusi on olnud ennegi, kui olly masin üle siin ohtralt oli.

Hääletame, kas tahate, et etapp läheb arvesse või ei.
5 häält = ei lähe
hääletus lõpeb 02.mai kell 00.00

Oleks kindlasti vastu. Suht masendav kui auto mäest lihtsalt alla vajub. Katsetades sain tõesti hädaga üles kui eelmine kurv oli ideaalselt võetud. Kuid teiste autodega kõrvuti ja vale trajektooriga oli jokk :(
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 29 Apr 2016, 16:21

Nagu siin enne kirjutasin, sinu auto hädaks oli 63hp pealt 70hp peale viimine. 63hp-ga läks su auto peaaegu nagu mu midget üles, vajas alt natuke rohkem hoogu ja siis ilusti 35km/h kündis üles.
Lisaks muide kasutasin sinu auto originaal kaalu ka, ehk mitte -20kg.
Kahju, et sul sõit niiviisi läks ja pidid varakult lahkuma, vähe liiga julgelt läksid ka uuel üritusel oli replayst näha.

Aga kaks häält on kirjas siis.

Faktiks, et kõige parem ronija oli janeku Mazda, sellega sai paigaltstardist ka mäe keskelt üles sõidetud. :D

EDIT: http://www.gran-turismo.com/us/gt6/manu ... race/owner
Tasub kasutada seda tihemini, lugesin manuaali (lingina) ja ka kasutajate arvamusi.
Standard kvaliteedist kõrgem on väga hea, siis pole läägi peaaegu üldse. Kuubikute eelmine etapp oligi standard kvaliteedist, kuna mu nett...
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas olly1 » 29 Apr 2016, 18:04

Timukas, kui wirxi pilli testisite, siis ilmselt essal ringil hea rehviga. Sõidu lõpus hakkasid kulunud rehvidega teistel ka probleemid, ilmselt oleks wirx varem või hiljem sinna alla jäänud....
Tagantjärele mõeldes kas poleks olnud kõige kergem lahendus racing rehvide lubamine. Pole ise muidugi veel proovinud, aga äkki oleks kogu kompott võrdsem saanud, sest enamusel vist kadus grip mäe peal ära nagu aru sain. Minu pill ka kusjuures üsna suri seal mägedel, said oma midgetiga koguaeg eest ära ala 5 sekki seal mägede alas.
Aga kui asjast rääkida, siis hetkel olen ka tühistamise poolt, sest sõitjad polnud süüdi antud olukorras. Rada ja sõit muidu olid ägedad, äkki kõige valutum kõigile oleks kordussõit Racing rehvidega, aga kaalud/hobused vastavalt tabelile.... kõigil aega ka autosid sättida veel kui vaja. Muidugi eeldusel, et autod äkki siis võrdsemad (Korraldajaonu peaks testima). Kui vahed ikka räiged, siis ma uue raja ja tühistamise poolt.
Kuradi pikk kiri tuli :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 29 Apr 2016, 18:19

olly1 kirjutas:Timukas, kui wirxi pilli testisite, siis ilmselt essal ringil hea rehviga. Sõidu lõpus hakkasid kulunud rehvidega teistel ka probleemid, ilmselt oleks wirx varem või hiljem sinna alla jäänud....
Tagantjärele mõeldes kas poleks olnud kõige kergem lahendus racing rehvide lubamine. Pole ise muidugi veel proovinud, aga äkki oleks kogu kompott võrdsem saanud, sest enamusel vist kadus grip mäe peal ära nagu aru sain. Minu pill ka kusjuures üsna suri seal mägedel, said oma midgetiga koguaeg eest ära ala 5 sekki seal mägede alas.
Aga kui asjast rääkida, siis hetkel olen ka tühistamise poolt, sest sõitjad polnud süüdi antud olukorras. Rada ja sõit muidu olid ägedad, äkki kõige valutum kõigile oleks kordussõit Racing rehvidega, aga kaalud/hobused vastavalt tabelile.... kõigil aega ka autosid sättida veel kui vaja. Muidugi eeldusel, et autod äkki siis võrdsemad (Korraldajaonu peaks testima). Kui vahed ikka räiged, siis ma uue raja ja tühistamise poolt.
Kuradi pikk kiri tuli :)

Essal ringil mitu mitu korda igat moodi. Racing rehve sai pakutud aga lepiti olukorraga.
Testimist pole väga suurt mõtet teha, sest kindlasti on osadel oma seaded välja nuputatud ja omad sõiduoskused ka. Ja nendele, kellele eelmine etapp oli ebameeldiv, said kenad kaalulangetuse kah, et kompenseerida kaotus järgmise sõiduga.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas Linnuke » 29 Apr 2016, 18:30

Minu hääl ka selle etapi ja raja vastu :bad:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas olly1 » 30 Apr 2016, 9:54

Surgin veel vähe seda teemat. Mul ei andnud rahu ja proovisin mõlemad probleemsed autod ära 70hp ja -20kg (wirxi ja leesi omad). Suht puusalt tehtud seadetega ja sport hardidega (et imiteerida kulunud SS rehvi) sain mõlema autoga hõlpsasti mäest üles, Leesi omaga jah asi kriitilisem, aga 60:40 kaalujaotusega läks asi rõõmsamaks. Et asi ikka seadetes ilmselt, siin kohal palve korraldajale, et kui veel "keerulisemaid" radu plaanis, siis võiks varem välja kuulutada. Mina (ja ilmselt mõned teisedki) saan töö ja pere kõrvalt alles 22 aeg PSi taha, ehk siis peab alati külmalt peale tulema :) Muidu selliste radade vastu ma isiklikult ei ole, pigem isegi meeldis, sarja nimi ka ju ralli, ei peagi alati tava rinka peal sõitma :) Aga see puhtalt minu arvamus.
PS: Wirxi ja Leesi autod sitax kiired, subaruga sain kolme väikese veaga ajaks 8:01 ja Leesi omaga 8:07 (sõidu parimaks jäi timukal vist 8:00 ja mul 8:06). Ja need kohe külmalt essal korral, jäi varugi. Et pole autodel häda miskit, wirxi pillil handling keerulisem muidugi, aga Leesi oma küll hea lihtne sõita, auto miinus vb nõrk mootor ainult (väänet vähe). Wirxi autol kasutasin 51:49 kaalujaotust ja diffrit 5 10 5, et äkki on abiks :)
Pikk jutt, s..t jutt, aga kokkuvõte see, et võtan oma hääle tagasi, minupoolt võivad tulemused jääda.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 30 Apr 2016, 12:20

olly1 kirjutas:Surgin veel vähe seda teemat. Mul ei andnud rahu ja proovisin mõlemad probleemsed autod ära 70hp ja -20kg (wirxi ja leesi omad). Suht puusalt tehtud seadetega ja sport hardidega (et imiteerida kulunud SS rehvi) sain mõlema autoga hõlpsasti mäest üles, Leesi omaga jah asi kriitilisem, aga 60:40 kaalujaotusega läks asi rõõmsamaks. Et asi ikka seadetes ilmselt, siin kohal palve korraldajale, et kui veel "keerulisemaid" radu plaanis, siis võiks varem välja kuulutada. Mina (ja ilmselt mõned teisedki) saan töö ja pere kõrvalt alles 22 aeg PSi taha, ehk siis peab alati külmalt peale tulema :) Muidu selliste radade vastu ma isiklikult ei ole, pigem isegi meeldis, sarja nimi ka ju ralli, ei peagi alati tava rinka peal sõitma :) Aga see puhtalt minu arvamus.
PS: Wirxi ja Leesi autod sitax kiired, subaruga sain kolme väikese veaga ajaks 8:01 ja Leesi omaga 8:07 (sõidu parimaks jäi timukal vist 8:00 ja mul 8:06). Ja need kohe külmalt essal korral, jäi varugi. Et pole autodel häda miskit, wirxi pillil handling keerulisem muidugi, aga Leesi oma küll hea lihtne sõita, auto miinus vb nõrk mootor ainult (väänet vähe). Wirxi autol kasutasin 51:49 kaalujaotust ja diffrit 5 10 5, et äkki on abiks :)
Pikk jutt, s..t jutt, aga kokkuvõte see, et võtan oma hääle tagasi, minupoolt võivad tulemused jääda.

2 tundi, ehk reaalsuses tund ja pool andsin harjutamise ja testimise aega tavapärase poole tunni asemel, aga noh, kõik ju ei saanud seda kasutada nagu sinagi olly. Seekordne rada sai hilja välja ka kuulutatud, radu oli valikus 3 ja kõikidel oli mägi, palju proovimist.

Ma kahtlen, kas veel sellist keerulisemat rada teha sarja jooksul. Mõnelegi see liig, et autod ainult 63hp ehk aeglased (Kuigi maailma parimad 63hj tänu jaapanlaste inseneri oskustele ja K-Auto piirangutele kui ka sarjas tuuningule, pole ükski muu riigi alla 100hp veel üles läinud). Vb, täis lubadust ei anna, et ei tule. Oleneb suurelt, mis leian.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas lees00 » 02 Mai 2016, 8:25

olly1 kirjutas:Surgin veel vähe seda teemat. Mul ei andnud rahu ja proovisin mõlemad probleemsed autod ära 70hp ja -20kg (wirxi ja leesi omad). Suht puusalt tehtud seadetega ja sport hardidega (et imiteerida kulunud SS rehvi) sain mõlema autoga hõlpsasti mäest üles, Leesi omaga jah asi kriitilisem, aga 60:40 kaalujaotusega läks asi rõõmsamaks. Et asi ikka seadetes ilmselt, siin kohal palve korraldajale, et kui veel "keerulisemaid" radu plaanis, siis võiks varem välja kuulutada. Mina (ja ilmselt mõned teisedki) saan töö ja pere kõrvalt alles 22 aeg PSi taha, ehk siis peab alati külmalt peale tulema :) Muidu selliste radade vastu ma isiklikult ei ole, pigem isegi meeldis, sarja nimi ka ju ralli, ei peagi alati tava rinka peal sõitma :) Aga see puhtalt minu arvamus.
PS: Wirxi ja Leesi autod sitax kiired, subaruga sain kolme väikese veaga ajaks 8:01 ja Leesi omaga 8:07 (sõidu parimaks jäi timukal vist 8:00 ja mul 8:06). Ja need kohe külmalt essal korral, jäi varugi. Et pole autodel häda miskit, wirxi pillil handling keerulisem muidugi, aga Leesi oma küll hea lihtne sõita, auto miinus vb nõrk mootor ainult (väänet vähe). Wirxi autol kasutasin 51:49 kaalujaotust ja diffrit 5 10 5, et äkki on abiks :)
Pikk jutt, s..t jutt, aga kokkuvõte see, et võtan oma hääle tagasi, minupoolt võivad tulemused jääda.


olly ehk jagad seadet ;)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas olly1 » 02 Mai 2016, 9:55

lees00 kirjutas:olly ehk jagad seadet ;)

Saadan õhtul PSNi.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Lõpliku tulemused

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mai 2016, 14:47

koht - PSN - tiim - aeg - kaal - punktid
1.NFSTimukas - Daihatsu - 40:52.269 - ( +20kg ) - 10p + 1p
2.olly1-1 - Suzuki - +15.923 - ( +15kg ) - 9p
3.Nikson - Daihatsu - +58.409 - ( +10kg ) - 8p
4.RAIX4958 - Suzuki - +1:00.881 - ( +5kg ) - 7p
5.janek166 - Subda - +1:33.974 - ( 0kg ) - 6p
6.SpcVnd - Honda A- +1:34.619 - ( -5kg ) - 5p
7.Linnuke - Honda M - +2:01.022 - ( -10kg ) - 4p
8.Soulbleed666 - Honda M - +8:35.678 - ( -15kg ) - 3p
9.lees009 - Honda A - 1 ring - ( -20kg ) - 2p
10.Wirx - Subda - palju ringe - ( -25kg ) - 1p

Kiireim ring: 8:00.892 - NFSTimukas
Parim tiim: Team Daihatsu - 19p

TABEL: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 0Q/pubhtml

Kuna kogunes ainult 4 häält, vaja oli 5, läksid tulemuse sellel ronimise rajal ametlikult kirja.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas olly1 » 03 Mai 2016, 10:16

Timukas, muuda siis peateemas kaalud ka ära jälle, homme vähem segadust...
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 4. Smugglers Runaway Hillclimb (27.aprill)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mai 2016, 13:54

olly1 kirjutas:Timukas, muuda siis peateemas kaalud ka ära jälle, homme vähem segadust...

Mul eile öösel tuli pähe, et midagi jäi tegemata, kaalud! :D
Võtan kohe ette selle.

EDIT:
Ja nüüd muudetud ka.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Kuubiku ralli



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE