Project CARS

Re: Project CARS

PostitusPostitas villu » 29 Jaan 2017, 8:41

Mundukiller kirjutas:
villu kirjutas:Pakun välja, et hakkame sõitma kolmapäeviti ja start võiks olla 22:00 (tuba valmis min 1h varem) - kes tahaks kindlasti sõita aga aeg / päev ei sobi, andke palun teada.

Esimene etapp veebruari 2. nädal.

27-28.01 plaanis suuremat sorti testisõidud. Kõik ettepanekud sarja formaadi kohta on teretulnud, palun kribage siia või liituge testisõitudega.

Kas sõidame ainult ühte sarja või on iga etapp mingi uus auto klass?


Sõidame sama sarja. Kui huvilistele sobib, siis gt3.
#28
villu
Guru
Guru
 
Postitusi: 535
Liitunud: 25 Veebr 2012, 5:17



Litsents: S

 Ohvri_Jallu

Re: Project CARS

PostitusPostitas Hundikutsu » 08 Apr 2017, 10:38

Tere. Lendan julmalt siia teemasse oma küsimusega sisse :p Vaatasin, et Project Cars kommiraha eest saadaval ja PS4 peal ühtegi simu moodi asja mul ka pole, siis võiks ehk ligi võtta, aga ... . Tahaks teada, kas siinsetes sarjasõitatest keegi seda ka puldiga kaasa teeb (edukalt, tagalohisejad ei lähe arvesse :-D )?

Siit sealt olen ikka kuulnud, et puldiga jube piin, kuigi seadistamisvõimalusi pidi uhkelt olema. Ühesõnaga vahest teeks mõne sõidu kaasa, kui seda asja ka puldiväänaja vahendiga konkurentsis teha saaks. NB! Linnukesele konkurentsi pakkuma ei hakkaks, aga mõne roolimehe tahaks seljatada, muidu pole mõtet rajale tolknema tulla ;)

Ärge nüüd positiivsete vastustega kitsid olege.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Project CARS

PostitusPostitas Linnuke » 08 Apr 2017, 11:36

Powwa meil praegu konkurentsitult kõige kiirem ja teisedki pultidega sõitjad pole lihtsad vastased :cool:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Project CARS

PostitusPostitas villu » 09 Apr 2017, 18:54

Hundikutsu kirjutas:Ärge nüüd positiivsete vastustega kitsid olege.

Kuna sa mu mälu järgi "salongivaate piloot" siis julgen ka soovitada. Roolimeeste vastu saab puldiga täiesti vabalt, kui just nooltega ei juhi..
#28
villu
Guru
Guru
 
Postitusi: 535
Liitunud: 25 Veebr 2012, 5:17



Litsents: S

 Ohvri_Jallu

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 09 Apr 2017, 21:32

Puldiga pole hullu midagi. Sama ta GT6'ga ei ole, seega alguses võib natuke harjumatu olla. Eks peab rohkelt harjutama. Aga roolimeestele saab vastu küll, Linnuke oskab seda kommenteerida. :)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas Hundikutsu » 10 Apr 2017, 11:29

villu kirjutas:Kuna sa mu mälu järgi "salongivaate piloot" siis julgen ka soovitada. Roolimeeste vastu saab puldiga täiesti vabalt, kui just nooltega ei juhi..
Salongivaate mees jah ja nooltega juhtimine lõppes GT5-ga, kui nooled ära väsisid ning tuli ''seentele'' kolida.
Olen siit sealt veel uurinud ja paistab jah, et harjutades nagu GT5 aegadel saaks ehk tipu lähedale. Nüüd pean endaga aru, kas leian/viitsin pühenduda. Hea meelega tiriks ühe mehe veel algajana rajale, aga to raibe sõidab rooliga :-D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Eelmine

Mine Project CARS



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE