DIRT RALLY

WRC seeria mängude foorum

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas Mundukiller » 06 Mär 2017, 20:25

Autode valik oleneb sellest, kas korraldaja paneb selle peale, et keegi ei pea autot ostma aga seadistada ka ei saa. Eesti liigas on olnud ka sõite kus mul polnud auto ostetud.
Aeg jäi kuhugi 3 minuti juurde, raja nime pean üle vaatama.
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas Mundukiller » 06 Mär 2017, 21:44

Hahaha, sain oma video eest copyright'i jama kaela :D
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas konka » 06 Mär 2017, 22:38

Topeltpost!
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas Linnuke » 07 Mär 2017, 21:28

Tegin Kreeka B grupi sõidust video. Ulmelist pole siin midagi, tuleb auto ainult teel hoida ja top 100 aeg käes :cool:

Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas pets2 » 08 Mär 2017, 11:05

Linnuke kirjutas:Tegin Kreeka B grupi sõidust video. Ulmelist pole siin midagi, tuleb auto ainult teel hoida ja top 100 aeg käes :cool:



Eriti julge minek :D tundub nagu sa oleks seda rada 100x sõitnud - kõik peas :D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas konka » 08 Mär 2017, 15:46

pets2 kirjutas:
Eriti julge minek :D tundub nagu sa oleks seda rada 100x sõitnud - kõik peas :D


No asusõna selline mulje jääb küll et rada nii peas ja sõidetakse lõdva randmega läbi.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas Linnuke » 08 Mär 2017, 16:09

Päris peas ei ole, mõni pisike aps oli sees ka sellepärast, aga ohtlikumad kohad olid küll meeles :-D
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas konka » 08 Mär 2017, 16:21

Linnuke kirjutas:Päris peas ei ole, mõni pisike aps oli sees ka sellepärast, aga ohtlikumad kohad olid küll meeles :-D


Ilus sõit muidu. Nüüd usun sind Linnuke et sa ei cheati :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas aivo80 » 27 Apr 2017, 12:51

Kuidas see mäng puldiga muidu on? Ise proovisin ja väga ei õnnestunud tee peal püsida (mängisin läbi share play ka, et väga see proovimine ei päde mul). Kas vaja pult pooleks kangutada või saab rahulikult lebo asendis ka sõita?
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas konka » 27 Apr 2017, 13:44

aivo80 kirjutas:Kuidas see mäng puldiga muidu on? Ise proovisin ja väga ei õnnestunud tee peal püsida (mängisin läbi share play ka, et väga see proovimine ei päde mul). Kas vaja pult pooleks kangutada või saab rahulikult lebo asendis ka sõita?


Jah puldi pead pooleks kangutama ja sõrmeluud ka ära murdma. Soovitan ka väiksemad lapsed teise tuppa saata, sest kõige krõbedamaid sõnu hakkab suust lendama. Lebotamisest ära unistagi
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas aivo80 » 28 Apr 2017, 13:07

konka kirjutas:
aivo80 kirjutas:Kuidas see mäng puldiga muidu on? Ise proovisin ja väga ei õnnestunud tee peal püsida (mängisin läbi share play ka, et väga see proovimine ei päde mul). Kas vaja pult pooleks kangutada või saab rahulikult lebo asendis ka sõita?


Jah puldi pead pooleks kangutama ja sõrmeluud ka ära murdma. Soovitan ka väiksemad lapsed teise tuppa saata, sest kõige krõbedamaid sõnu hakkab suust lendama. Lebotamisest ära unistagi


Kurat, siis igav.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2017, 17:46

aivo80 kirjutas:
konka kirjutas:
aivo80 kirjutas:Kuidas see mäng puldiga muidu on? Ise proovisin ja väga ei õnnestunud tee peal püsida (mängisin läbi share play ka, et väga see proovimine ei päde mul). Kas vaja pult pooleks kangutada või saab rahulikult lebo asendis ka sõita?


Jah puldi pead pooleks kangutama ja sõrmeluud ka ära murdma. Soovitan ka väiksemad lapsed teise tuppa saata, sest kõige krõbedamaid sõnu hakkab suust lendama. Lebotamisest ära unistagi


Kurat, siis igav.

Dirt 4 nkn ka juba ukse taga ootamas, saab lohutuseks öelda. :)
Mänginud seda share play kaudu ise. Oma oskuste juures saan autoga üsna hästi hakkama kui natuke aega sooja olen teinud. Share Play loomulik lääg suur vaenlane ainult auto kontrollimisel, sel üks
kõik kui hea ühendus on, info on kerge hilinemisega.
Sellise täissimu mängu kohta ütleks, et puldiga üsna sõidetav ikkagi. Seal sai natuke näppida ka kuidagi, et veel parem või hullem oleks puldiga sõita.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

DIRT RALLY 2.0

PostitusPostitas Linnuke » 02 Dets 2018, 21:59

Dirt Rally 2.0 tuleb 26. veebruaril. Tundub et lihtsalt tuleb esimesele osale lisaks kuus rallit juurde, aga lubavad ka uut füüsikat - "You will need to rely on your instincts with the most immersive and truly focused off-road experience yet, including a new authentic handling model, tyre choice and surface deformation."
Ma juba ostsin ära selle ;)
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: DIRT RALLY 2.0

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 02 Dets 2018, 22:32

Linnuke kirjutas:Dirt Rally 2.0 tuleb 26. veebruaril. Tundub et lihtsalt tuleb esimesele osale lisaks kuus rallit juurde, aga lubavad ka uut füüsikat - "You will need to rely on your instincts with the most immersive and truly focused off-road experience yet, including a new authentic handling model, tyre choice and surface deformation."
Ma juba ostsin ära selle ;)

Kindlasti hea mäng aga tehku nad oma füüsikat nii palju kui tahes - ikkagi on ebareaalne. Seda kinnitas mulle ka inimene, kes on sõitnud ringrajal F1 masinaga kui ka teiste sportautodega. Ta naerab vaikselt nende Timuka (no offence) suguste tugitooli racerite üle, kes hindavad mängude füüsikat realistlikuks. :)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: DIRT RALLY 2.0

PostitusPostitas StenNansten » 03 Dets 2018, 0:48

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Linnuke kirjutas:Dirt Rally 2.0 tuleb 26. veebruaril. Tundub et lihtsalt tuleb esimesele osale lisaks kuus rallit juurde, aga lubavad ka uut füüsikat - "You will need to rely on your instincts with the most immersive and truly focused off-road experience yet, including a new authentic handling model, tyre choice and surface deformation."
Ma juba ostsin ära selle ;)

Kindlasti hea mäng aga tehku nad oma füüsikat nii palju kui tahes - ikkagi on ebareaalne. Seda kinnitas mulle ka inimene, kes on sõitnud ringrajal F1 masinaga kui ka teiste sportautodega. Ta naerab vaikselt nende Timuka (no offence) suguste tugitooli racerite üle, kes hindavad mängude füüsikat realistlikuks. :)

Las ta olla sõitnud, ega päris lahingutes osalenud naeravad ka sõjamängude peale, mis realismi üritavad. Ei tunne sa G-jõude ega surma kui kuuli saad või ei kaota oma kalleid eurosid kui linnaehitus simulaatoris tornaado läbi külvab. Tänan, et nii pole, muidu ma ei mängiks mänge ka, kui oleks nii riskantne. Ei taha ette kujutadagi, kui meie sõidud sellisel kujul nagu on, pärisellu üle kanda. Foorumi hukkunute mälestamise alafoorum oleks siin ilmselt kõige populaarsem foorumi osa, kui oleks teema nii, et mängud oleksid füüsikaliselt realistlikud. See mida mängu tegijad päriselt ette saavad tuua, oleneb muidugi firma käekirjast, kuidas nemad seda ette kujutavad.

Ma ei taha nagu kohe uskuda, et Kazunori, kellel on mitmed 24h sõidu kogemused seljataga GT3 ja GT4 autodega, ei tea mis teeb (Kazunori elu tean nagu kõigist mänguloojatest paremini, oskan kommenteerida, teiste osas jään vastuse võlgu.) Ja tal see Porsche 996, LFA Nürpa, 2005 Ford GT ning Nissan GT-R ka olnud. Rehvimudel vajab siiski veel arendamist Polyphonyl, muidu muu on nagu füüsika seaduslikult loogiline. Neid enda arust Prosid sõitjaid teada ka, kel mängudega kogemust napib ning siis kiruvad, et ei kunagi ei millagi jne. Küsi pigem temalt, kui palju kogemust on tal sõidusimulaatoritega? :D See oleks põnevam vastus ja vb aitaks tema sõnu ka uskuda.

Aga teemast,
Mul ka Dirt Rally 2.0 juba eeltellitud pikemat aega :) Lihtsalt juba seetõttu, et CMR 2.0 oli mu esimene ise ostetud mäng üldse :D Nostalgia maiguline mängunimi sai minu rahakoti avatuks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: DIRT RALLY 2.0

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Dets 2018, 1:31

NFSTimukas kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Linnuke kirjutas:Dirt Rally 2.0 tuleb 26. veebruaril. Tundub et lihtsalt tuleb esimesele osale lisaks kuus rallit juurde, aga lubavad ka uut füüsikat - "You will need to rely on your instincts with the most immersive and truly focused off-road experience yet, including a new authentic handling model, tyre choice and surface deformation."
Ma juba ostsin ära selle ;)

Kindlasti hea mäng aga tehku nad oma füüsikat nii palju kui tahes - ikkagi on ebareaalne. Seda kinnitas mulle ka inimene, kes on sõitnud ringrajal F1 masinaga kui ka teiste sportautodega. Ta naerab vaikselt nende Timuka (no offence) suguste tugitooli racerite üle, kes hindavad mängude füüsikat realistlikuks. :)

Las ta olla sõitnud, ega päris lahingutes osalenud naeravad ka sõjamängude peale, mis realismi üritavad. Ei tunne sa G-jõude ega surma kui kuuli saad või ei kaota oma kalleid eurosid kui linnaehitus simulaatoris tornaado läbi külvab. Tänan, et nii pole, muidu ma ei mängiks mänge ka, kui oleks nii riskantne. Ei taha ette kujutadagi, kui meie sõidud sellisel kujul nagu on, pärisellu üle kanda. Foorumi hukkunute mälestamise alafoorum oleks siin ilmselt kõige populaarsem foorumi osa, kui oleks teema nii, et mängud oleksid füüsikaliselt realistlikud. See mida mängu tegijad päriselt ette saavad tuua, oleneb muidugi firma käekirjast, kuidas nemad seda ette kujutavad.

Ma ei taha nagu kohe uskuda, et Kazunori, kellel on mitmed 24h sõidu kogemused seljataga GT3 ja GT4 autodega, ei tea mis teeb (Kazunori elu tean nagu kõigist mänguloojatest paremini, oskan kommenteerida, teiste osas jään vastuse võlgu.) Ja tal see Porsche 996, LFA Nürpa, 2005 Ford GT ning Nissan GT-R ka olnud. Rehvimudel vajab siiski veel arendamist Polyphonyl, muidu muu on nagu füüsika seaduslikult loogiline. Neid enda arust Prosid sõitjaid teada ka, kel mängudega kogemust napib ning siis kiruvad, et ei kunagi ei millagi jne. Küsi pigem temalt, kui palju kogemust on tal sõidusimulaatoritega? :D See oleks põnevam vastus ja vb aitaks tema sõnu ka uskuda.

Aga teemast,
Mul ka Dirt Rally 2.0 juba eeltellitud pikemat aega :) Lihtsalt juba seetõttu, et CMR 2.0 oli mu esimene ise ostetud mäng üldse :D Nostalgia maiguline mängunimi sai minu rahakoti avatuks.

Nii palju oskan tema mängude ajaloost kaasa rääkida, et just CMR 2.0 võistluse ta pani omal ajal (2003a) lauluväljakul kinni. Vanasti ta oli mängudes rohkem ringraja mees aga praegu on just jäänud rallide peale - eriti DIRT 4 (663h mänguaega). Dirt Rally oli kah omal ajal aktuaalne aga praegu ootame mõlemad Dirt Rally 2.0, et saaks võidu sõita. DIRT 4-s niipalju kui me koos onlines sõitsime aegu ega siis ükski teine kõrgema leveliga vend tema vastu saanud.

Dirt Rally kohta ta ütles nii - Dirt Rallys ei meeldinud see, et pidureid üldse ei olnud ja kui pidurdusmaa kuival asfaldil on nagu tänava suvekatega libedal jääl siis noh mis ma oskan öelda. :p

Tagumiku tundest rääkides:
Seda tagumiku tunnet on raske manada esile jah arvutis, aga see tuleb ka kui oled päriselt sõitnud. Kes pole ei oska seda ka ette kujutada ja siis ongi tervete foorumite täis neid materdajaid ja seletajaid. :D
ChLoNiCaL-EST
 





Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas StenNansten » 03 Dets 2018, 2:39

Paistab olema siis selline spetsialiseerunud mängude mees, ei näe siiski õigustust, et terve žanri peale kiruda. :D

See tunne tavaliselt, et pidureid pole on tihti ka mängu kiiruse tunnetuse taga kinni. Need nii erinevad ja erinevate lahendustega. GT Spordis kruus tundub uskumatult libe just seepärast näiteks, kiirusetunnetus on väga teistsugune võrreldes spetsialiseerunud rallimängudega. GT siiski ringraja mäng aga seeest kruusal sõitmine pole ebaõnnestunud kui kiirusetunnetusega harjuda. Ja need autod, millega tavaliselt inimesed kruusa GT Spordis proovivad, on Gr.B hullud masinad :D Kui Tänak sõidab max 190km/h, GT Spordi Gr.B masinad saavutavad selle teatud sekunditega ja väikese sirgega.
Ja kui tahad talle soovitada mängu, kus kruusal pidureid pole, VRally 4. :)

Samuti paneb ka mõtlema, et paljud simulaatoriks nimetavad mängud on testitud oma ala proffide poolt, füüsika pool siis.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Dets 2018, 8:17

NFSTimukas kirjutas:Samuti paneb ka mõtlema, et paljud simulaatoriks nimetavad mängud on testitud oma ala proffide poolt, füüsika pool siis.

Samamoodi Hamilton kiitis ka GTS-i. Sellepeale õeldi, et Hamilton ütles seda mida sponsor käskis. Seega ei saa nende proffide sõnu eriti usaldusväärseks pidada. :)
Mäletan, et kunagi kiideldi selle üle kah, et Grid 2 tegemisel osalesid päris drifti proffid. Mis sellest välja tuli? Natuke parem kui NFS aga ikka paras arcade. :p

PS! Mina eriti ei julge niiväga tema sõnades kahelda, sest mina ei ole ringrajal 300km/h sõitnud. :p Samas eks need mängud ole kõik maitseasi kah kuidas kellelegi miski tundub. :)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas Nikson » 03 Dets 2018, 11:46

Eestis vist paar meest on teadete põhjal F1 autoga sõitnud, Asmer ja Korjus?
Aga kas on siis mõtet vaielda. Esiteks kas see teema just selleks parim on. Ja ega Timukas on niikuinii teatud mängu fanboy ja kui ongi midagi kehvasti, siis ta lihtsalt ei näe seda. Mängime seda mis on.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: DIRT RALLY

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Dets 2018, 12:26

Nikson kirjutas:Eestis vist paar meest on teadete põhjal F1 autoga sõitnud, Asmer ja Korjus?
Aga kas on siis mõtet vaielda. Esiteks kas see teema just selleks parim on. Ja ega Timukas on niikuinii teatud mängu fanboy ja kui ongi midagi kehvasti, siis ta lihtsalt ei näe seda. Mängime seda mis on.

Egas ma siin mänge maatasa püüagi teha. Lihtsalt ma ei ole rahul nende mängude füüsikaga mis isiklikult minu jaoks on kohati ebaloogiline. Aga mängin neid ikka ja ka GTS-i. Eks oleneb ju kuidas keegi kohaneb mänguga. Perfektset mängu pole veel olemas kahjuks. :)
ChLoNiCaL-EST
 





EelmineJärgmine

Mine WRC seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE