DiRT4

WRC seeria mängude foorum

DiRT4

PostitusPostitas StenNansten » 25 Aug 2017, 15:30

Imelik, et keegi pole senimaani veel selle mängu kohta teemat teinud, ehk siis tegi ja mõtlen teha videoid sellest natuke ja miks mitte ka jagada siia.

Mäng ise nagu Dirt ikka, parem tuua plussid ja miinused punktidena ja see on minu arvamus, seadet näete videost kuidas mänginud olen (raskusaste ainult oli madalamal läbides mängu):

Plussid:
Spoiler: näita
- Üsna korralik masinavalik ja mitmekülgne, üle 50 erineva masina
- Heliline teostus on codemasterslikult väga hea.
- My Stage lubab luua oma kiiruskatseid, sarnane GT5 course makerile aga veelgi lihtsama teostusega.
- Rallikross multiplayeris.
- Graafiline pool pole küll muljetavaldav aga hea ta siiski on, et koha siin ära teenida.
- Muutlik ilm kiiruskatsetel kiiruskatse ajal
- Ilma teemal seegi, et viimased mehed peaaegu kunagi ei koge sama ilma, mis esimesed, varieeruv ka nii see.
- Landrush mõnus vahel ralli ja rallikrossi vaheldusena, va krossikardid aga see maitse asi.
- Puldiga on mäng kergelt mängitav, probleemideta.
- Võimalus valida, kas tahad võtta mängu simulatsioonina või arkaadina, multiplayeris kõik on simu juhitavusel.

Miinused:
Spoiler: näita
- Ilmselgelt korduvad katselõigud ralli osas muudavad tiheda sõitmise kiirelt ebahuvitavaks.
- Mäng oleks nagu poolik siiski, loodetavasti DLC uuendused parandavad vea. Nt ametliku rallikrossi meistrivõistluste mänguna võiks terve kalender sees olla.
- Karjäär sarnaselt DiRT3-le muutub lõpupoole vägagi tüütuks.
- Mängusisest raha antakse liiga heldelt, järgmine mäng mul kus saab peale igat sõitu karjuda: "ma ei taha raha" ja ma pole isegi mängu täielikult läbigi mänginud.
- Trailblazer on puudu, mis nagu on seni olnud kõikides DiRT mängudes ja see on hea olnud nendes.
- Kaardilugeja võib eksida vahel ja võib kalliks maksma minna see.


Selline suur maitseteema asi on juhitavus, saab seadistada aga selles mängus väga ei jaksa ja ei viitsi ning häirib natuke selline alajuhitav karakteristika, mis esineb peaaegu kõikidel autodel.

Ja igast mängust jääb mulle mingi auto mängu lemmikuna silma, ja DiRT4 puhul on see Mitsubishi Space Star R5. :D

Lisaks, et esimest DiRT mängu ma mänginud pole.

Video:
Rootsi:
Spoiler: näita

Michigan:
Spoiler: näita

Hispaania:
Spoiler: näita
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Mine WRC seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE